• W zeszłym roku Raiffeisen Bank zaproponował klientom wynajmowanie aut na rok czy dwa w ramach płatności ratalnych. Podobny pomysł wynajmu długoterminowego aut klientom indywidualnym uruchomił również m.in. Fiat. W środę startuje zaś platforma Happy Miles, za usługą której firmy Getin Rnt i Getin Leasing – obie należące do grupy Idea Banku - będą wynajmowały klientom indywidualnym samochody na rok, dwa lub trzy lata. Dla inwestorów wówczas nie nowina - firmy od zawsze posiłkują się leasingiem samochodowym, więc taką formułą używania auta, w której to bank budujący stanowi jego zaletą. Na http://mtbus.pl boku umowy auto można kupić, płacąc bankowi "odstępne", lub oddać. Dla użytkowników leasing był poprzez duże lata prawie niedostępny. A nawet jeżeli pojawiał się w kolekcji niektórych firm leasingowych, wówczas nie zyskiwał popularności.Nie trzeba mieć auta, gdyby nim chodzić? Właśnie toż się zmienia. Z pewnej strony auta coraz szybciej tracą na wartości. Z drugiej - nowe generacje użytkowników nie są już tak przywiązane do własności - bardziej bierze się wygoda. A posiadanie auta wygodne nie jest. Trzeba je serwisować i - gdy się ma pecha - naprawiać. A przekazać nie jest praktycznie, bo wtedy, co wczoraj było krzykiem popularności i technologie, za kilka lat stanowi szybko przestarzałe. Na ostatnim właśnie bazuje pomysł wynajmu długoterminowego. Masz z salonu samochodowego nowe auto, stosujesz przez kilka lat, płacąc co miesiąc ratę, i na skutek oddajesz i... bierzesz kolejną nówkę-sztukę. W czasie stania umowy nie interesują cię koszty przeglądów, serwisów, wymiana opon ani ubezpieczenie - wszystko gwarantuje ten, kto wynajmuje ci auto. Ty płacisz tylko miesięczną ratę i przelewasz do samochodu paliwo. Płacisz wtedy, kiedy jeździsz Pomysł, który przyszedł w sile Idea Banku, wskazuje na dużo kompleksowe tego gatunku lekarstwo na zbytu. Nie ogranicza się bowiem ani do tworzenia transakcji, ani do zarządzania najmem, a jest pakietem służącym to wszystko łącznie. Klient podpisuje umowę najmu z nazwą należącą do grupy Idea Banku, ta zaś organizuje wszystko od A do Z - więc od przygotowania samochodu po jego rejestrację, ubezpieczenie i danie pod dom klienta. Drugim wyróżnikiem platformy Happy Miles istnieje więc, że część, którą płaci najemca samochodu, odkłada się z dwóch stronie - spokojnej i zależnej od pierwsze przejechanych kilometrów. A zatem do jednego okresu istnieje wówczas program: "płacisz dopiero to, gdy używasz". Za auto łączone w garażu opłaca się tanio niż za jeżdżące codziennie po mieście. Niczym oni więc badają? W jakimkolwiek pojeździe jest "czarna skrzynka" z GPS-em. Trzeba im kupować na słowo, że GPS służy jedynie do sprawdzania liczby przejechanych kilometrów, natomiast nie do profilowania klientów. Trzecim wodotryskiem Happy Miles tworzy być możliwość wyboru i skonfigurowania samochodu przez internet.

  Ile to je i ewentualnie się opłaca? Wszystko oczywiście zależy z określonych warunków i przyjętych założeń

  Na razie do wyboru są auta dziesięciu marek (tworzy żyć mocno). Po wypełnieniu wniosku do klienta oddzwania pracownik Happy Miles i sprawdza z mężczyzną szczegóły. W momencie rozmowy klient podaje resztę niezbędnych danych - w ostatnim też zajmujące zdolności kredytowej. Bo choć użytkownik nie podpisuje umowy kredytowej, to pytana stanowi jego kompetencję do uiszczania comiesięcznych rat. Oczywiście zabezpieczeniem tych płatności jest samochód (po dwóch niespłaconych ratach tracimy samochód). Potem już tylko podpisanie umowy i danie samochodu. Przy pomyślnych wiatrach - jeśli użytkownik nie musi dostarczać zaświadczeń o dochodach, auto i jest szybko gotowe w salonie - od A do Z sprzedaż można zrealizować w ruchu dwóch-trzech dni (wraz z rejestracją i zabezpieczeniem samochodu). Jeśli szuka o ubezpieczenie, toż w Happy Miles proponują kilka ubezpieczeń domyślnych, a klient może również ubezpieczyć samochód na naturalną rękę.


  votre commentaire
 • Nikogo nie trzeba przekonywać co do ostatniego, że jazdę samochodem pod wieloma względami jest nie do zderzenia z o wiele mniej wygodnym, publicznym transportem. Dlatego i jak oryginalnym nie istnieje teraz biznes taki jak wypożyczalnia samochodów. Śląsk stanowi drinku z rejonów, gdzie ilość firm oferujących wynajem samochodów stanowi http://mtbus.pl ogromnie bogata, co pochodzi z rosnącego zajęcia tego sposobem usług. Czy jednak tak warto wynajmować auta? Wynajem aut – za i przeciw Zwolenników wypożyczania samochodów jest niemal tyle samo, co przeciwników tej metody mienia z samochodów. Wśród wielu kobiet stale pokutuje przekonanie, że wynajem samochodów stanowi niezmiernie drogi, a wypożyczalnie naliczają sporo dodatkowych opłat, które nierzadko są ukryte przy podpisywaniu umowy. Samochód jest ciekawym towarem. Kupując nowy telewizor, czy chociażby pralkę mamy duży obraz że nabywamy towar w zasadzie niesprzedawalny na placu wtórnym ze powodu na ogromną utratę wartości, jednak koszty użytkowania odnoszą się w myśli jedynie do kosztów eksploatacyjnych. Kupując dom albo bycie nabywamy towar który, nie tylko niejednokrotnie, nie podzieje na cen, a ciągle może otrzymać. W sukcesie samochodu nie dość że ceni on całą utratę zalet to dodatkowo praktycznie cały czas generuje dodatkowe koszty. Czy to opłaca się pozyskiwać nowe auto? Oraz może odpowiednio je wynająć? Jak prowadzi motoryzacyjne powiedzenie „człowiek dwa razy się cieszy, pierwszy – jak kupi, drugi – jak oferuje samochód”. Czy to warto mieć auto, bądź te tak po prostu go użytkować. Coraz bardziej tani na placu staje się wynajem długoterminowy, czyli wypożyczenie auta na pewny termin czasu. Idąc śladami innych branż, również motoryzacyjna postarała się aby porównanie ofert danych wartości nie było ciężkie. Różnią się nie tylko zakresem, ale też okresem obowiązywania, opłatą przygotowawczą i ograniczeniami, czy właśnie przez wszystkich „dobrymi” gwiazdkami i czasem znaków pisanych małą czcionką.

  Wynająć, czy kupić auto - co daleko się opłaca?

  Spróbujmy zatem przyjrzeć się i porównać zakup pojazdu z najnowszą ofertą wynajmu Hyundaia. Dlaczego właśnie spośród nią? Ponieważ jest obecne najróżniejsza możliwość wynajmu długoterminowego jaka pojawiła się na rynku.O co dobrze chodzi? Wynajem długoterminowy (oczywiście różnie nazywany przez inne firmy) w planie polega na pewnej miesięcznej płatności za użytkowanie samochodu przez dany termin czasu. W współzależności z oferty może powodować wszystkie koszty połączone z ubezpieczeniem, serwisowaniem, jak również eksploatacją samochodu (z wyłączeniem paliwa i płynów eksploatacyjnych np. płynu do spryskiwacza). Dla kogo Jeżeli nadrzędną wartością dla ciebie jest korzystanie samochodu. Jeżeli lubisz go tuningować lub wprowadzać trwałe modernizacje. Jeśli nie interesuje cię nowy samochód. To nawet nie masz potrzeby zastanawiania się nad wynajmem długoterminowym. On nie stanowi dla ciebie.


  votre commentaire  Suivre le flux RSS des articles
  Suivre le flux RSS des commentaires